Preču piegāde un atgriešana

1. PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI

Lūdzu izvēlieties sev ērtāko no trim piegādes veidiem:

  • Piegāde līdz durvīm ar Expresspasta kurjeru (darba dienās, darba laikā no 9:00-18:00).
  • Saņemšana kādā no vairāk nekā 100 Omniva pakomātu punktiem visā Latvijā. Apskatiet Omniva pieejamos pajomātu punktus šeit.
  • Saņemšana BONBON SHOES salonveikalā K. Barona ielā 14-9i, Rīgā, darba dienās laikā no 11:00 – 19:00, sestdienās no 11:00 līdz 16:00.

Iepērkoties šajā interneta veikalā, šī piegāde ir pieejama Latvijas teritorijā. Apavu pāra nosūtīšana Eiropas savienības teritorijā maksā 12 eiro. Par apavu pāra nosūtīšanu ārpus Eiropas Savienības spiediet šeit.

Piegādes laiks – ar Expresspasta kurjeru vai Omniva pakomātu punktos:

Piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību tiek nodrošināta 1 – 3 darba dienu laikā. 
Piegādes ar kurjeru tiek veiktas 1 – 3 darba dienu laikā, no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas valsts svētku dienas.

Lai BONBON SHOES varētu nodrošināt piegādi pēc iespējas ātrāk, pircējam jānodrošina, lai:

  1. pasūtījumus varētu piegādāt laikā no 9:00 līdz 18:00. Veicot pasūtījumu, lūdzam ņemt vērā piegādes darba laiku un kā saņemšanas adresi norādīt tādu, kur šajā laikā pasūtījumu varēs saņemt.
  2. piegādes adrese ir pēc iespējas detalizētāka, norādot arī visu nepieciešamo papildinformāciju – piemēram, durvju kodu, apsardzi u.c. Ja piegādes adrese ir nepareiza vai neprecīza, norādītais piegādes laiks bez brīdinājuma var tikt pagarināts.
  3. tiktu norādīts precīzs tālruņa numurs, lai norādītajā piegādes laikā ar pircēju būtu iespējams sazināties. Parasti pirms piegādes kurjers atsūta īsziņu par plānoto piegādes laiku. Norādīto piegādes laiku ir iespējams mainīt. Ja tālruņa numurs ir nepareizs, piegādes laiks bez brīdinājuma var tikt pagarināts.

Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt Jūs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu Jūsu identitāti, fiksējot dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

Piegādes laiks – saņemšana BONBON SHOES salonveikalā:

Pasūtījumus var saņemt SIA “Madam Bonbon” salonveikalā BONBON SHOES K. Barona ielā 14-9i, Rīga, LV-1050 , tālruņa Nr.: +371 2 2022235, darba dienās laikā no pl. 11:00 – 19:00 vai sestdienās no pl. 11:00 – 16:00.

Pasūtījumus, kuri veikti līdz pl. 9:00, iespējams saņemt tajā pašā dienā, sākot no 14:00. Ja pasūtījums tiks veikts pēc pl. 18:00, to būs iespējams saņemt nākamajā darba dienā. Saņemot pasūtījumu, lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, kā arī nosaukt pasūtījuma numuru vai uzrādīt izdrukātu pasūtījuma apstiprinājumu.

2. PREČU ATPAKAĻATDOŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām Precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām, nesabojātām un orģinālajā iepakojumā, atpakaļsūtījumam pievienojot  Atgriešanas formu. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

BONBON SHOES atgriezīs par Precēm samaksāto naudu maksātāja kontā 14 dienu laikā no dienas, kad Preces būs saņemtas atpakaļ, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 30 dienām.

Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana SIA “Madam Bonbon” salonveikalā vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Atgriežamās Preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu un Atgriešanas formu lūdzu sūtiet uz šādu adresi:

BONBON SHOES, K. Barona iela 14-9i, Rīga, LV-1050, Latvija, ar norādi “e-veikala preču atgriešana”

3. BOJĀTU PREČU ATGRIEŠANA

Ja esat saņēmis bojātas Preces, lūdzu rakstiet mums uz info@bonbonshoes.eu un mēs sazināsimies ar Jums, lai vienotos par Jums vēlamu risinājumu.