Preču piegāde un atgriešana

1. PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI

Lūdzu izvēlies sev ērtāko no trim piegādes veidiem:

  • saņemšana kādā no Omniva pakomātu punktiem;
  • piegāde līdz durvīm ar Expresspasta kurjeru;
  • saņemšana BONBON SHOES salonveikalā K. Barona ielā 14, Rīgā,

Latvijas teritorijā bezmaksas piegādi nodrošinām precēm virs 50 eiro. Preču piegāde līdz 50 eiro maksā 3,99 eiro. Preču nosūtīšana uz Eiropas Savienības valstīm maksā 15 eiro. Par preču nosūtīšanu ārpus Eiropas Savienības lasi šeit.

Piegāde Omniva pakomātu punktos:

Piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību nodrošinām 1 – 2 darba dienu laikā. Apskati Latvijā pieejamos Omniva pakomātu punktus šeit.

Piegāde ar Expresspasta kurjeru:

Piegāde ar kurjeru notiek 1 – 3 darba dienu laikā, no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot Latvijā noteiktās oficiālajās valsts svētku dienās.

Lai kurjers Tevi sasniegt varētu pēc iespējas ātrāk, Tev jānodrošina, lai:

  1. Kāds varētu saņemt pasūtījumu darba laikā no pl. 9:00 līdz 18:00.
  2. Piegādes adrese ir pēc iespējas detalizētāka, norādot arī visu nepieciešamo papildinformāciju – piemēram, durvju kodu, apsardzi u.c. Ja piegādes adrese ir nepareiza vai neprecīza, norādītais piegādes laiks bez brīdinājuma var tikt pagarināts.
  3. Pasūtījumā tiktu norādīts precīzs tālruņa numurs, lai norādītajā piegādes laikā ar Tevi būtu iespējams sazināties. Parasti pirms piegādes kurjers atsūta īsziņu par plānoto piegādes laiku. Norādīto piegādes laiku ir iespējams mainīt. Ja tālruņa numurs ir nepareizs, piegādes laiks bez brīdinājuma var tikt pagarināts.

Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt Tev uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Pasūtījuma saņemšana BONBON SHOES salonveikalā:

Pasūtījumu Tu var saņemt arī BONBON SHOES salonveikalā K. Barona ielā 14, Rīgā, tālr. Nr.: +371 2022 2235, darba dienās laikā no pl. 11:00 – 19:00 vai sestdienās no pl. 11:00 – 16:00.

Pasūtījumus, kuri veikti līdz pl. 9:00, iespējams saņemt tajā pašā dienā, sākot no pl. 14:00. Ja pasūtījumu veiksi pēc pl. 9:00, to varēsi saņemt nākamajā darba dienā. Saņemot pasūtījumu, lūgsim Tevi uzrādīt personu apliecinošu dokumentu vai arī nosaukt pasūtījuma numuru.

2. PREČU ATPAKAĻATDOŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām Precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām, nesabojātām un orģinālajā iepakojumā, atpakaļsūtījumam pievienojot Atgriešanas formu. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

BONBON SHOES atgriezīs par Precēm samaksāto naudu maksātāja kontā 14 dienu laikā no dienas, kad Preces būs saņemtas atpakaļ, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 30 dienām.

Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana BONBON SHOES salonveikalā vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Atgriežamās Preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu un Atgriešanas formu lūdzu sūti uz šādu adresi:

BONBON SHOES, K. Barona iela 14, Rīga, LV-1050, ar norādi “E-veikala preču atgriešana”

3. BOJĀTU PREČU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātas Preces, lūdzu raksti mums uz [email protected], un mēs sazināsimies ar Tevi, lai vienotos par risinājumu.