Par mums

BONBON SHOES modes apavu salons Bibliotēkas namā

BONBON SHOES ir modes apavu salons Rīgā / interneta veikals bonbonshoes.eu

No mūsu pirmsākumiem 2008. gadā esam piedzīvojuši vairākus veidolus dažādās Rīgas vietās – no buduāra Rīgas klusajā centrā līdz tagadējai salonveikala mājvietai pilsētas sirdī Bibliotēkas namā. Nemainīga ir palikusi mūsu neizsīkstošā mīlestība pret augstas kvalitātes apaviem.

Kā tas sākās?

2007. gadā īstajā vietā un laikā satiekoties uzņēmējai Janai Lindbergai, arhitektam Marekam Birzniekam un vizuālā tēla un zīmola radītājai Everitai Upeniecei rodas unikālais konceptsalons Madam Bonbon. Pēc pāris gadiem tam pievienojas jaunākā māsa Miss Bonbon. 2018. gadā Jana abus salonus apvieno vienā lielākā, dodot tam nosaukumu BONBON SHOES.

BONBON SHOES piedāvātie apavi un somas garantē oriģinālu stilu un apliecina labu gaumi. Visas kolekcijas ir mūsu rūpīgi izvēlētas. Tās radījuši izcilākie un prasmīgākie Eiropas apavu un aksesuāru modes dizaineri, nodrošinot izstrādājumiem augstu kvalitāti un ērtumu, bet – pats galvenais – atbilstību jaunākajām pasaules modes tendencēm.

MŪSU VĒRTĪBAS

Personība
Klientos mēs cenšamies pamanīt to īpašo, tieši viņiem raksturīgo. Mēs radām viņiem iespējas uzdrīkstēties.

Aizrautība
Mēs no sirds mīlam to, ko darām. Ar klientiem mūs vieno mīlestība uz visu skaisto, radīšanas prieks un, protams, apavu kaislība.

Uzmanība
Saviem klientiem mēs veltām personisku uzmanību un laiku. Uzklausīt, atcerēties un pildīt solījumus ir mūsu godalieta.